Böcek İlaçları

Alfadom 10 SC Genel Haşere Böcek İlacı 50 ML

(0)
60,00TL

Sivrisinek, Karasinek, Hamamböceği, Tahtakurusu, Örümcek, Kene ve Akrep mücadelesinde REZİDÜEL(120 Güne Kadar Kalıcığı Bağımsız Labaratuvarlarda test edilmiştir.) amaçlı kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygundur.Su bazlı, kokusuz ve konsantre bir insektisittir.Ürün, etiketine uygun olarak seyreltilerek kullan..

Bion Aerosol Hamam Böceklerine Karşı Etkili 405 ML

(0)
50,00TL

Böceklere Karşı Etkili Aerosol 405 ml..

Bion Hamam Böceği Jeli 5gr

(0)
50,00TL

Hamamböceklerine karşı etkili jel, Bion Hamamböceği Jeli 5gr..

Bion Karıncalara Karşı Etkili Tebeşir

(0)
50,00TL

Limon kullandınız olmadı, konuşmayı denediniz olmadı, evdeki bütün delikleri kapadınız yine olmadı: Karınca istilasına karşı koyamıyorsunuz. Evinizi çok sevdiler ve bir türlü gitmiyorlar. Oysa karıncalar doğada güzel, yaşam alanınızda değil. Peki, ne yapacaksınız? Bion Karıncalara Karşı Etkili Tebeşir'i deneyebilirsiniz. Bion Karıncalara Karşı Etki..

Böcek Savar 400 ML Shock Out

(0)
45,00TL

Böcek Savar 400 ML Shock Out..

Stokta Var

Kulsan Tetracon Cs Konsantre Genel Haşere Böcek İlacı

(0)
65,00TL

Sivrisinek, Karasinek, Hamamböceği, Tahtakurusu, Pire, Akrep, Kene ve Karınca mücadelesinde kullanılmak üzere MICROENCAPSULATED teknolojisiyle üretilmiştir. Mikro Kapsüle edilmiş Lambda-cyhalothrin, uzun süreli(90 Güne Varan Kalıcılığı Bağımsız Laboratuvarlarda kanıtlanmıştır.), geniş spektrumlu mükemmel haşere kontrolü sağlar. Formulasyon içinde S..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)