Yapıştırıcılar

Balco Bally Yapıştırıcı 150gr

(0)
90,00TL

Kösele,deri,lastik,formika,suni tahta,cam,porselen,bakalit ile madeni levha ve otomotiv sanayiinde  kullanılan her çeşit conta ile fitilleri fevkalade yapıştırır.  Kafi miktarda sürülerek 15-20 dk.süreyle kurumaya bırakılır ve sonra yapıştırılır.  Suya,ısıya ve eskimeye dayanıklı elastiki bir yapıştırıcıdır.  Sentetik kauçuk,reç..

Balco Bally Yapıştırıcı 400gr

(0)
250,00TL

Erken Kuruyan Solvent YapıştırıcıKösele,deri,lastik,formika,suni tahta,cam,Porselen,bakalit ile madeni levha ve otomotiv,Sanayiinde kullanılan her çeşit conta ile,Fitilleri fevkalade yapıştırır.Kafi miktarda sürülerek 15-20 dk.süreyle,Kurumaya bırakılır ve sonra yapıştırılır.Suya,ısıya ve eskimeye dayanıklı elastiki bir yapıştırıcıdır.Sentetik kauç..

Balco Bally Yapıştırıcı 50gr 4 Adet

(0)
150,00TL

Balco Bally Yapıştırıcı 50gr 4 AdetKösele,deri,lastik,formika,suni tahta,cam,porselen,bakalit ile madeni levha ve otomotiv sanayiinde  kullanılan her çeşit conta ile fitilleri fevkalade yapıştırır.  Kafi miktarda sürülerek 15-20 dk.süreyle kurumaya bırakılır ve sonra yapıştırılır.  Suya,ısıya ve eskimeye dayanıklı elastiki bir yapışt..

Balco Bally Yapıştırıcı 850gr

(0)
375,00TL

Erken Kuruyan Solvent YapıştırıcıKösele,deri,lastik,formika,suni tahta,cam,Porselen,bakalit ile madeni levha ve otomotiv,Sanayiinde kullanılan her çeşit conta ile,Fitilleri fevkalade yapıştırır.Kafi miktarda sürülerek 15-20 dk.süreyle,Kurumaya bırakılır ve sonra yapıştırılır.Suya,ısıya ve eskimeye dayanıklı elastiki bir yapıştırıcıdır.andırıcılar d..

Stokta Var

Derby 602 Genel Amaçlı Japon Yapıştırıcı

(0)
20,00TL

Derby 602 Genel Amaçlı Japon YapıştırıcıAçıklamaÜrün TanımıDerby 15Gr Japon Yapıştırıcısı Tek Bileşenli, Düşük Viskoziteli Çok Hızlı Kürleşen Yüksek Yapıştırma Gücüne Sahip Olan Bir Yapıştırıcıdır.Kullanıldığı YerlerMetal, Cam, Alüminyum, Kauçuk, Porselen Ve Plastik Yüzeylerin Hızlı Yapıştırmada Kullanılır.UygulamaYapıştırılacak Yüzeyleri Toz, Kir ..

Epoksi Çelik İran Yapıştırıcısı Çift Karışımlı (2 Adet)

(0)
75,00TL

En değer verdiğiniz eşyalarınıza zarar geldiğinde üzülmenize gerek yok! İran Yapıştırıcısı Çift Karışımlı Second Fix Twin Gum UV Metal Yapıştırıcısı İle ilk günkü gibi yeni olacaktır.Metal yapıştırma işlemlerinde uygulanabilen bir yapıştırıcıdır.Dolgu Malzemesi Olarak da Kullanılır.Zarar gören parçayı birleştirip yapıştırdığınızda yeni gibi olacakt..

Quıckstar Japon Yapıştırıcı 50'Li Kutu

(0)
200,00TL

Nerdeyse Tüm Yüzeyleri Birkaç Saniye İçinde Birbirine Yapıştıran Bir Yapıştırıcıdır Her Türlü Ağaç İşleri,Plastik,Kauçuk,Seramik Ve Metalleri Yapıştırmak İçin İdealdir Toplam 50 Adet Türk Malı..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)