Sinek İlacı

Biçer Kara Sinek Sprey 500.Ml

(0)
100,00TL

Biçer Kara Sinek - Sprey 500 cc 30 güne kadar etkilidir.(Ortam sıcaklık ve nem oranına göre değişkenlik gösterebilir.) Kalıcı etkisinden dolayı ekonomiktir. Sağlığa zararsızdır. Kokusuzdur. T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı Açık-kapalı tüm mekanlarda kullanılabilir. (Balkon, restaurant, çiftlik vb...)..

Biçer Sprey Antipaulum Sl 500.Ml

(0)
100,00TL

Evlerde, Tüm kapalı ve açık alanlarda; Sivrisinek, Bit, Pire, Karınca, Hamamböceği haşerelerde etkilidir.Tavuk bitini sorunsuz ortadan kaldırır.  Etkinliği 1 Ay devam eder...

Bion Sinek İlacı Aerosol Kokulu 405ml

(0)
50,00TL

SİNEK, SİVRİSİNEK VB GENEL UÇAN HAŞERELER…Kullanım YeriEv içiKapalı alanÜrün GrubuHaşere MücadelesiÜrün ÇeşidiKullanıma Hazır SpreyGenel Özellikleri:Kullanıma hazır, su bazlı, kokusuz ve hızlı etkiye sahip insektisit aerosol BİON Kokusuz Aerosol; karasinek, sivrisinek ve benzeri uçan haşerelere karşı kesin etkili bir üründür. Karasinek ve sivrisine..

Filit Aerosol Kokusuz

(0)
200,00TL

Kullanıma hazır su bazlı-kokusuz ve hızlı etkiye sahip insektisit aerosol.Süper Filit Aerosol karasinek, sivrisinek ve benzeri uçan haşerelere karşı kesin etkili bir aerosol ürünüdür. Su bazlı formülü sayesinde kokusuzdur dolayısıyla karasinek ve sivrisineklerle mücadele ederken ağır kokulara maruz kalmazsınız. Hızlı etkisiyle tüm haşereleri yaşam ..

Off Sinekkovar Losyon

(0)
60,00TL

Off Sinekkovar Losyon 100ml..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)